Nasz tabor

Nasza flota liczy obecnie 75 nowoczesnych zestawów , z których najstarsze mają 4 lata. Wybór sprzętu renomowanych marek zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa Naszych kierowców oraz transportowanych towarów, jak również wykorzystuje najnowsze technologie wspomagające działania łańcucha dostaw w obsłudze naszych klientów.
Stale rozszerzamy Naszą flotę w oparciu o wieloletnią współpracę z najlepszymi producentami ciągników – DAF, VOLVO, SCANIA,MAN oraz naczep – KOGEL, KASSBOHRER, SCHWARZMULLER czy KRONE. Wieloletnia współpraca z tymi firmami i specjalizacja naszej floty opierająca się na ich produktach pozwalają stwierdzić, że doskonale znamy ten sprzęt i jego możliwości.
Dzięki całodobowemu monitoringowi wszystkich pojazdów i bezpośredniej łączności z kierowcami za pomocą telefonów komórkowych powierzony Nam ładunek jest w pełni bezpieczny. System łączności zapewnia Naszym kierowcom stałą opiekę merytoryczną oraz organizacyjną spedytorów. Precyzyjną lokalizację aut z Państwa towarem umożliwia Nam system GBox.

Oferujemy także usługi z zakresu transportu chłodniczego. Gwarantujemy terminowość dostaw oraz odpowiednie warunki przewozu artykułów wymagających specjalistycznego transportu – w tym towarów przemysłowych, które wymagają kontrolowanej temperatury.

Oferujemy transport chłodniczy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz do Rosji, na Ukrainę, Białoruś, Norwegii oraz Szwecji.Do miejsc gdzie można zobaczyć pojazdy z logo naszej firmy dołączyła Mongolia oraz Kazachstan. Nasz tabor spełnia najnowsze wymogi techniczne i na bieżąco poddawany jest kontrolom technicznym i konserwacji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że transport, każdego rodzaju ładunków , które wymagają specjalnych, chłodniczych warunków, przebiegnie bezproblemowo.